Bloggers Meeting – Bydgoszcz 10.12.16

10 grudnia obchodziłam swoje 20 urodziny, ale też miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu blogerek, które miało miejsce w Bydgoszczy. Organizatorem spotkania były dwie przemiłe blogerki, Księżycova i Slaguu.

W spotkaniu, oprócz mnie, udział wzięło 12 dziewczyn w różnym wieku oraz z różnymi tematami blogów. Mimo wielu różnic świetnie spędziłyśmy czas i bez problemu się dogadałyśmy!
Poniżej przedstawiam Wam wizerunki uczestniczek wraz z linkami do blogów.

     Krystyna Polek                       Magdalena Szczęśniak                Katarzyna Krawczyk

  Martyna Cysewska                       Weronika Durszewicz                        Kamila Warczak

      Patrycja Kłodzińska                           Ewa Kalina                           Patrycja Kalinowska
         Klaudia Krużycka                       Milena Marchlewska                      Katarzyna Piasecka
Spotkałyśmy się w bydgoskiej kawiarni Strefa, która znajduje się w urokliwej, zabytkowej części miasta. Niestety pogoda nie dopisała tego dnia, więc nie udało mi się wykonać zbyt wiele zdjęć ze spaceru uliczkami starszej części miasta… 
Spotkanie rozpoczęło się od przemówienia Piotra Łokuciejewskiego i Adama Sułkowskiego z platformy Reach a Blogger, która zajmuję się współpracami blogerów z różnymi firmami. Dowiedziałyśmy się jak w prosty i bezpieczny sposób możemy nawiązać współpracę bez narażania się na oszustwa ze strony zleceniodawcy (co niestety często się zdarza podczas współprac…).

fot. Weronika Durszewicz

Po krótkim wykładzie przyszła pora na kolejny – tym razem udzieliła nam go jedna z naszych uczestniczek, Krysia, która doradziła nam jak być kreatywnym i gdzie szukać inspiracji niezbędnej m.in. przy prowadzeniu bloga. Nie była to jednak zwykła „pogadanka”, ale prawdziwe warsztaty, gdzie pracując w grupach, wymyślałyśmy poszczególne czasowniki, przymiotniki i rzeczowniki, z których później układałyśmy zdania oraz tytuły przykładowych postów. Była masa dobrej zabawy, ale jednocześnie powstała bardzo przydatna lista na wypadek, gdy nie mamy pomysłu na tytuł notki.

fot. Milena Marchlewska

Po przemówieniu Krysi, przyszła pora na kolejny wyczekiwany element spotkania, a dokładniej – poczęstunek, mikołajkowe paczki od naszych sponsorów i… prezenty od nas dla nas!
Organizatorki wpadły na świetny pomysł, aby uczestniczki spotkania wzięły ze sobą książkę i podpisały ją na pamiątkę. Na drodze losowania każda z nas otrzymała książkę. Swój prezent otrzymałam od Magdy, a moja książka powędrowała do Weroniki 🙂

Nie była to jednak jedyna książka, którą każda z nas otrzymała tego dnia. Jednym ze sponsorów naszego spotkania było Wydawnictwo Publicat S.A., od którego otrzymałyśmy książkę „Zamknięta Trumna”. Sponsorami naszego spotkania byli również: Mexmo, Joico, Equilibra, Mysterious oraz Iva Natura. Udało mi się również, na drodze losowania, otrzymać ręcznie wykonaną muchę od Dante Bow Tie, która z pewnością przyda mi się do stylizacji z koszulą w roli głównej 😉
Co znalazło się w paczkach sponsorskich? O tym dowiecie się już niedługo przy okazji kolejnych postów z recenzjami. Będzie kosmetycznie!

fot. Krystyna Polek

Mam nadzieję, że nie zanudziłam Was sporą ilością zdjęć.., 😉
Wszystkim dziewczynom dziękuję serdecznie za miło spędzony dzień i liczę, że spotkamy się ponownie w tym samym lub nawet większym gronie!
___________________________
Check out fantastic wigs from Rosewholesale!

Share

28 thoughts on “Bloggers Meeting – Bydgoszcz 10.12.16

Dodaj komentarz!

%d bloggers like this: