How to Tell If Your Boyfriend Is the Antichrist – Book Review

W końcu jest po egzaminach i zaczęły się wakacje! W końcu mam czas nadrobić zalegające na półce książki, na które nie mogłam znaleźć czasu w ciągu roku akademickiego. Jedną z nich jest książka, która otrzymałam niedawno do recenzji od Wydawnictwa Kaktus – „Jak rozpoznać, czy twój chłopak jest antychrystem” autorstwa Patrici Carlin. Zapraszam na mini recenzję!

„Jak rozpoznać, czy twój chłopak jest antychrystem” to minipodręcznik napisany w prześmiewczym stylu i lekkim językiem. Znajdziemy w nim opisy każdego typu chłopaka oraz za i przeciw związku z danym typem osobowości. W książce występują liczne nawiązania do popkultury jak i polityki, a opisy urozmaicają czarno-białe grafiki adekwatne do opisywanego charakteru.
Książka ta będzie idealnym pomysłem na prezent na przyjaciółki czy siostry, np. na osiemnastkę, czy nawet dla samej siebie! Podczas czytania książka ta nieźle poprawiła mi humor i zdecydowanie sięgnę po nią jeszcze nie raz, kiedy będę potrzebowała określić charakter jakieś osoby… 😉
Książkę można kupić w wielu księgarniach internetowych w cenie ok. 15zł. Polecam!

Share

28 thoughts on “How to Tell If Your Boyfriend Is the Antichrist – Book Review

Dodaj komentarz!

%d bloggers like this: