Blogilly Bloggers Meeting – Toruń 11.03.17

Od poprzedniego spotkania blogerek Blogilly minęło parę miesięcy (relację możecie zobaczyć TUTAJ), kolejne spotkanie odbyło się 11 marca – tym razem w Toruniu.
Spotkania te to coś, co zdecydowanie stało się moim nowym uzależnieniem! 😉 Tym razem spotkałyśmy się w podobnym składzie, z czego bardzo się cieszę, aczkolwiek udało się też zapoznać z nowymi osobami. Chcecie dowiedzieć się jak było tym razem? Zapraszam do lektury!
Marcowe spotkanie odbyło się w uroczej, malutkiej i przytulnej, znajdującej się w okolicach starszej części miasta kawiarni Pod Granatami. Niewątpliwie był to strzał w dziesiątkę i bardzo się cieszę, że organizatorki postanowiły wybrać akurat to miejsce, gdyż ceny za napoje i małe co nieco były naprawdę niewygórowane (za herbatę z cytryną i spory kawałek pysznego ciasta zapłaciłam w sumie 10zł!). Design kawiarni był równie zaskakujący. Najbardziej spodobał mi się pomysł z lampkami w kształcie filiżanek oraz z zegarem wykonanym w podobnym stylu, którego tarcza wyścielona była mchem (nie mogłyśmy nadziwić się temu wykonaniu i stwierdzić czy jest on sztuczny czy prawdziwy ;)).

Oprócz typowych babskich pogaduszek, głównym celem spotkania było Starcie Blogerów, czyli quiz na temat blogowania, który miał na celu uzupełnić braki i poszerzyć naszą wiedzę na temat podstawowych zagadnień, których znajomość obowiązuje każdego blogera.
Walka była zacięta, nie obyło się bez lekkiego stresu, ale też i śmiechu. Wśród ponad 100 pytań można było znależć pytania zarówno otwarte jak i zamknięte, łatwiejsze jak i trudniejsze. Organizatorki świetnie zorganizowały quiz i szczerze mówiąc niektóre z niektórymi z pojęć pojawiającymi się na karteczkach miałam styczność po raz pierwszy! 😉
Pierwsze miejsce w quizie zajęła Magda, drugie Kasia, a trzecie należało do mnie z czego bardzo się cieszę! Organizatorki miło nas zaskoczyły, gdyż w nagrodę otrzymałyśmy pięknie wykonane dyplomy i medale! Z pewnością będzie to świetna pamiątka 🙂

Po mile spędzonym czasie na spotkaniu miałam jeszcze trochę czasu do pociągu, więc korzystając z okazji wybrałam się na spacer po toruńskiej starówce. Uwielbiam fotografować zabytkowe budynki i mam nadzieję, że nie znudzę Was tą porcją zdjęć 😉 Była to moja pierwsza wizyta w Toruniu i z pewnością nie ostatnia!


W spotkaniu udział wzięły:

Magdalena Szczęśniak – kartkazpasja.com
Ewa Kalina – ewakalina.blogspot.com
Patrycja Kalinowska – slaguu.blogspot.com 
Roksana Kalinowska – roksanakalinowska.blogspot.com
Izabela Kornet – thesecretofhealing.pl
Martyna Cysewska – m-artyna.blogspot.com
Milena Marchlewska – ksiezycova.pl
Katarzyna Piasecka – blekitnypamietnik.blogspot.com
Monika Stefankiewicz – monaries.blogspot.com
Patrycja Rempalska – dressupwithpatt.blogspot.com
Share

30 thoughts on “Blogilly Bloggers Meeting – Toruń 11.03.17

  1. Świetne zdjęcia i ciekawe spotkanie, szkoda, że u mnie w mieście jest bieda ze spotkaniami, bo fajnie byłoby poznać również inne osoby, które blogują – zawsze ma się te wspólne tematy i można poznać sporo nowych i ciekawych osób 🙂

Dodaj komentarz!

%d bloggers like this: