Dzisiejsza stylizacja nieco cukierkowa. Pomimo, że całość jest dosyć lekka i delikatna, postawiłam na masywne lity w czarnym kolorze, do których dobrałam skarpetki koronkową falbanką. Głównym elementem stylizacji jest jednak luźna, krótka koszulka z wycięciem na plecach i uroczymi kokardkami! Zamiast klasycznej torebki wybrałam białą kopertówkę ze skóry, dzięki której zestaw nabrał nieco bardziej formalnego charakteru.

W dalszym ciągu zachęcam do oddawania głosów w krótkiej ankiecie dotyczącej bloga! Wystarczy tylko jedno pytanie 😉 KLIK
Zachęcam też do zadawania mi pytań przez Ask.fm! 🙂

Zamiast kopertówki z zestawem świetnie będzie wyglądała nieduża torebka (idealna np. na rzeczy podręczne jak telefon, klucze, chusteczki) w kolorze zbliżonym do spódnicy. Dzięki łańcuszkowi można nosić ją również na ramieniu!

t-shirt – KLIK
spódnica/skirt – Medicine
buty/shoes – ASOS
bransoletki/bracelets – KLIK
kopertówka/clutch – ASOS
torebka/bag – KLIK

39 myśli nad “Candy Outfit

  1. Hello from Spain: lovely look. I just discovered your blog and I like the variety of topics that you write. Fashion and beauty are my hobbies with my Barbie doll collection. Right now I have a blog dedicated to those dolls that I invite you to visit: http://all4barbie.blogspot.com.es/ If you want we keep in touch. I already made me a follower of your blog.

  2. przepiękna spódnica 🙂

    Zapraszam na nowy post, w którym opisuje czym dla mnie są trendy!
    Mogłabyś poświęcić mi kilka sekund na jeden klik w ostatnim poście? Byłabym bardzo wdzięczna 🙂

    KLIK

Dodaj komentarz!