First Birthday Giveaway Results – Part 2

Niestety Julita nie zgłosiła się do mnie w ciągu tygodnia i musiałam wybrać nową osobę. Ponowne wprowadzenie ponad setki mailów trwało już trochę  krócej, bo na wszelki wypadek (właśnie na taką sytuację) zrobiłam sobie kopię zapasową 🙂

Crop top i torbę z okazji pierwszych urodzin bloga otrzymuje Kasia! Gratulacje! Z Kasią lecę skontaktować się mailowo (mój email: elobiczys@spoko.pl) i mam nadzieję, że będzie zadowolona z paczuszki ode mnie 🙂
Poniżej podaję wam ponownie screen z maszyny losującej. Być może niektórzy z was nie życzyliby sobie upubliczniania adresu email, dlatego pozostałe zasłoniłam.


Na odpowiedź mailową Kasi czekam do następnego poniedziałku, jeśli nie dostanę odpowiedzi z adresem wylosuję w przyszłym tygodniu inną osobę.

Gratuluję i do następnej notki! 🙂

Share

17 thoughts on “First Birthday Giveaway Results – Part 2

  1. Zapraszamy do dodania bloga w serwisie zBLOGowani! Mamy już ponad 3000 blogów z 22 kategorii.
    Należy założyć konto jako bloger i w 2 krokach dodać bloga do serwisu. Nasz robot sam pobiera aktualne wpisy i prezentuje je tysiącom użytkowników którzy codziennie korzystają ze zBLOGowanych. Dla blogera to korzyść w postaci nowych czytelników i większego ruchu na blogu. Zapraszamy!

Dodaj komentarz!

%d bloggers like this: