Ostatnio Zaktualizowany:

Zabieg depilacji laserowej z Depilacja.pl || KONKURS

Kategorie .
Dziś przychodzę do Was z nieco innym postem, który powinien zainteresować w szczególności głównych odbiorców mojego bloga – kobiety. Ostatnio wybrałam się na zabieg, nad którym myślałam już od dłuższego czasu, a dokładniej na zabieg depilacji laserowej, który wykonałam w salonie Depilacja.pl. Na czym polega? Dla kogo jest? Jak wspominam pierwszą wizytę? Zapraszam do lektury! 🙂
Wybierając się na wizytę sama nie byłam do końca świadoma jak ten zabieg się odbywa. Moja wiedza opierała się jedynie na wiadomościach przeczytanych w internecie, a jak wiadomo, dopiero na samej wizycie w salonie dowiadujemy się jak jest naprawdę.
Dlaczego warto wybrać depilację laserową?
Zdecydowanie do tego zabiegu przekonuje mnie trwałość. Włosy po serii zabiegów (najczęściej ok. 8-9 w odstępach co kilka tygodni, jest to zależne od struktury włosa) usuwane są na stałe. Jest to ogromna konkurencja szczególnie dla zwykłych maszynek czy kremów do depilacji, po których włosy odrastają po zaledwie kilku dniach. Depilacja laserowa najlepsza jest dla ciemnych włosów, co bardzo mnie ucieszyło. Zabieg ten jest prawie bezbolesny, w przeciwieństwie do depilatorów elektrycznych (które moim zdaniem są nawet bardziej bolesne niż wykonywanie tatuażu ;)). Oczywiście kolejnym plusem, o którym muszę wspomnieć jest cena – seria zabiegów na jedną część ciała z Depilacja.pl wynosi obecnie 849zł, co w porównaniu do cen depilatorów elektrycznych, które wahają się między 100-400zł, jest znacznie korzystniejszą opcją patrząc na efekt.

Jak oceniam usługę po pierwszej wizycie?
Swój zabieg wykonałam w Galerii Urody Zavi w Gdańsku. Depilacja.pl ma obecnie salony w wielu większych miastach w Polsce, co bardzo mnie ucieszyło, gdyż bez problemu będę mogła wykonywać zabieg w ciągu roku, gdy będę studiować. Na wizytę umówiłam się telefonicznie, przemiła Pani Aleksandra wybrała dla mnie dogodny termin i przeprowadziła ankietę dotyczącą m.in. opalania się czy chorób, które mogłyby przeciwwskazać zabiegowi.
Podczas wizyty, przed wykonaniem zabiegu, również została ze mną przeprowadzona ankieta, określony fototyp skóry oraz otrzymałam krótki wykład na temat faz wzrostu włosa, zabiegu i działania lasera na włosy. Oczywiście  musiałam też wybrać miejsce, w którym chciałabym wykonać zabieg. Zdecydowałam się na depilację laserową łydek, co zdecydowanie rozwiąże mój problem z wrastającymi włosami i przy moich ciemnych włosach – usuwaniem ich notorycznie co kilka dni.
Sam zabieg zajął mało czasu, i jak już wyżej wspominałam, był prawie bezbolesny. Uczucie podczas działania lasera mogę porównać do lekkiego zasysania i ukłucia igiełkami, a jeśli zaczęłam laser odczuwać zbyt mocno Pani Aleksandra ustawiła moc lasera tak, aby dalszy zabieg przebiegał bez bólu.
Po samym zabiegu skóra była dosyć zaczerwieniona i lekko opuchnięta (o czym zostałam poinformowana przed zabiegiem), jednak te skutki uboczne znikły już praktycznie na drugi dzień po zabiegu. Od salonu otrzymałam również ulotkę ze informacjami czego nie robić i jak pielęgnować skórę w poszczególnych odstępach czasu po zabiegu.
Więcej o depilacji laserowej łydek przeczytać możesz TUTAJ.
Myśleliście kiedyś nad depilacją laserową? A może mieliście już okazję wykonać taki zabieg?
Ja osobiście jestem bardzo zadowolona i już nie mogę doczekać się efektów i kolejnej wizyty!

Dla osób, których post szczególnie zainteresował, przygotowaliśmy konkurs!
Do wygrania aż 3 nagrody:
1 miejsce – darmowy zabieg depilacji laserowej na dowolną część ciała
2 i 3 miejsce – voucher 50zł na jeden zabieg depilacji laserowej na dowolną część ciała

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:
Polubić profil Depilacja.pl oraz Spiked Soul na Facebooku
Wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy, który znajdziecie TUTAJ!

Zapraszam serdecznie! Zgłaszać możecie się do 10 sierpnia 🙂

A na zakończenie selfie z Panią Aleksandrą 🙂

48 myśli nad “Zabieg depilacji laserowej z Depilacja.pl || KONKURS

  1. Słyszałam o takiej depilacji wiele dobrego. I serio można powiedzieć ze jest bardzo trwała 🙂 ja jednak nie mam problemu z wloskami gdyż mi zwyczajnie nie rosną i jeszcze nigdy nie depilowalam się 🙂
    fireegirll.blogspot.com

  2. Taki zabieg jest na pewno wygodny. Nawet zastanowię sie nad wzięciem udziału w konkursie 😉

    Zapraszam do siebie na nowo powstałego bloga:
    porannepogaduszki.blogspot.com

  3. Sama marze o depilacji laserowej od dłuższego czasu także zgadzam się ze wszystkim, co napisałaś. Mam nadzieję, że i ja za niedługo doświadczę komfortu nie golenia sobie niektórych cześci ciała hehe 😉

Dodaj komentarz!