Ostatnio Zaktualizowany:

Irrestible Me Diamond Hair Styler Review

Kategorie .
W dzisiejszej notce mam dla was recenzję, tym razem nie będzie to recenzja żadnego kosmetyku, suplementu diety, ale urządzenia, które większość z nas używa na co dzień i z pewnością nie może się bez niego obyć. O czym mówię? Oczywiście o prostownicy! 🙂
Jeżeli jeszcze nie słyszałyście o sklepie internetowym Irrestible Me, to najwyższa pora nadrobić zaległości! Znajdziemy na nim głównie peruki i tzw. „doczepki” z naturalnych włosów, w szerokiej gamie kolorystycznej, ale także akcesoria do włosów (opaski, spinki) i sprzęt elektroniczny.
Niestety moje włosy mają dosyć nietypowy kolor, więc musiałam zrezygnować z zakupu doczepek. Wybrałam dla siebie klasyczną prostownicę o cieńszych płytkach, która świetnie sprawdzi się zarówno do prostowania jak i do kręcenia włosów.

Pierwsze co spodobało mi się po włączeniu prostownicy, to na pewno wyświetlacz, który pokazuje aktualną temperaturę (nawet w czasie nagrzewania). Czas nagrzewania również jest bardzo szybki i w 100% zgodny z tym, co możemy przeczytać w załączonej książeczce – ok. 15 sekund.
Prostownica nagrzewa się max. do 230 stopni. Oprócz tego automatycznie wyłącza się po 30 minutach. Wszystkie funkcje i udogodnienia mamy również wypisane na klapie eleganckiego pudełka zamykanego na magnes. 
Jakie są moje wrażenia po użyciu prostownicy? Przede wszystkim jest wygodna w użytkowaniu i bardzo lekka. Dobrze trzyma się ją w ręce, a obudowa prostownicy nie nagrzewa się w czasie działania urządzenia. Swoje włosy prostowałam na temperaturze 190 stopni i w tej temperaturze idealnie się wyprostowały w bardzo szybkim czasie.

27 myśli nad “Irrestible Me Diamond Hair Styler Review

  1. Przez tyle lat prostowania, przetestowałam wieeele prostownic. Ta, którą nam prezentujesz, oprócz plusów takich jak wyłaczanie po 30 min, ma też świetny wygląd. Być może będzie kolejna w kolejce 😀
    Super post!
    Monday Morning

Dodaj komentarz!