Irrestible Me Diamond Hair Styler Review

W dzisiejszej notce mam dla was recenzję, tym razem nie będzie to recenzja żadnego kosmetyku, suplementu diety, ale urządzenia, które większość z nas używa na co dzień i z pewnością nie może się bez niego obyć. O czym mówię? Oczywiście o prostownicy! 🙂
Jeżeli jeszcze nie słyszałyście o sklepie internetowym Irrestible Me, to najwyższa pora nadrobić zaległości! Znajdziemy na nim głównie peruki i tzw. „doczepki” z naturalnych włosów, w szerokiej gamie kolorystycznej, ale także akcesoria do włosów (opaski, spinki) i sprzęt elektroniczny.
Niestety moje włosy mają dosyć nietypowy kolor, więc musiałam zrezygnować z zakupu doczepek. Wybrałam dla siebie klasyczną prostownicę o cieńszych płytkach, która świetnie sprawdzi się zarówno do prostowania jak i do kręcenia włosów.

Pierwsze co spodobało mi się po włączeniu prostownicy, to na pewno wyświetlacz, który pokazuje aktualną temperaturę (nawet w czasie nagrzewania). Czas nagrzewania również jest bardzo szybki i w 100% zgodny z tym, co możemy przeczytać w załączonej książeczce – ok. 15 sekund.
Prostownica nagrzewa się max. do 230 stopni. Oprócz tego automatycznie wyłącza się po 30 minutach. Wszystkie funkcje i udogodnienia mamy również wypisane na klapie eleganckiego pudełka zamykanego na magnes. 
Jakie są moje wrażenia po użyciu prostownicy? Przede wszystkim jest wygodna w użytkowaniu i bardzo lekka. Dobrze trzyma się ją w ręce, a obudowa prostownicy nie nagrzewa się w czasie działania urządzenia. Swoje włosy prostowałam na temperaturze 190 stopni i w tej temperaturze idealnie się wyprostowały w bardzo szybkim czasie.
Share

27 thoughts on “Irrestible Me Diamond Hair Styler Review

Dodaj komentarz!

%d bloggers like this: