Army Green

Uwielbiam butelkową zieleń, szczególnie w połączeniach z czarnym lub bordowym kolorem. Dzisiaj pomimo deszczu i śniegu!, który mnie zaskoczył podczas spaceru, udało mi się zrobić kilka zdjęć stylizacji z tym właśnie połączeniem. Niezbyt przyjemny pierwszy dzień wiosny, ale mam nadzieję, że wkrótce znów będzie ciepło! W stylizacji zobaczycie też mój najnowszy płaszczyk-ramoneskę, w którego długo szukałam i w końcu udało mi się taki kupić 🙂 Świetnie skomponował się z bojówkami i traperkami tworząc  W najbliższym czasie planuję też przygotować dla Was notkę z moimi zakupami na wiosnę. A Wy, o jakie rzeczy powiększyliście swoją szafę na wiosnę? 🙂

POLUB MÓJ BLOG NA FACEBOOKU!

kurtka/jacket – Cubus
spodnie/trousers – C&A
t-shirt – Iza Lach + Cropp
buty/shoes – Allegro
kapelusz/hat – sh
szalik/scarf – KLIK

Share

49 thoughts on “Army Green

  1. Szczególnie w oko wpadła mi Twoja kurteczka. Prezentuje się naprawdę fajnie. Kapelusz dodaje stylizacji jakiegoś niebanalnego charakteru. Nie wiem dlaczego patrząc na zdjęcia na myśl przyszła mi Charli XCX. Swoją drogą bardzo dobre zdjęcia pod względem jakości. I tak, cieplejsze dni, to jest to, na co czekam!

    http://brewilokwencja.blogspot.com

  2. Nie wiem, co podoba mi się bardziej – całokształt stylizacji czy poszczególne elementy. Płaszcz i szalik są świetne, a kapelusza to Ci już po prostu zazdroszczę – bardzo do Ciebie pasuje (ja niestety nie mogę takich nosić 🙁 ).

Dodaj komentarz!

%d bloggers like this: