Just Go Running!

Nie muszę chyba mówić jak ważną rolę odgrywa sport w życiu każdego człowieka, bo o tym pewnie dobrze wiecie 😉 Ja ostatnio bardzo polubiłam bieganie, a jeśli będziemy biegać w odpowiednim tempie (np. z pomocą znajomych :)) możemy zrzucić parę zbędnych kilogramów. Nie obyło się również bez butów! Na rozpoczęcie swojej przygody z bieganiem wybrałam srebrno-liliowe Nike Revolution, z których jestem bardzo zadowolona. Z nimi również jest moja dzisiejsza stylizacja utrzymana w odcieniach czerni i jasnego fioletu. Mimo, że w wakacje nieco zaniedbałam bieganie (głównie przez upały i w zamian tego wybierałam rower lub ćwiczenia na siłowni) to planuję do niego wrócić już od września i was również do tego zachęcam! 🙂
WCIĄŻ MOŻECIE BRAĆ UDZIAŁ W ROZDANIU Z OKAZJI PIERWSZYCH URODZIN MOJEGO BLOGA, KTÓRE DLA WAS PRZYGOTOWAŁAM!  KLIK


POLUB MÓJ BLOG NA FACEBOOKU!

koszulka/t-shirt – H&M
legginsy/leggings – H&M
buty/shoes – Nike Revolution

Share

44 thoughts on “Just Go Running!

  1. Jestes Śliczna i mlodziutka, bierz sie ostro za bieganie i to intrewałów , bo to czego Ci brakuje do ideału to sylwetki ! Nadwaga do zwalczania !
    Bieganie plus dieta , najlepiej South Beach i … 10 kg mniej !

    Nie traktuj tego jak hejtu , podgladam Cie od dawna , lubie i gratuluje decyzji o bieganiu ! To dobry kierunek .
    Wiem , bo dzięki temu zgubilam 12 kg u mimo ze mam 38 lat , wyglądam lepiej niż 10 lat temu 😉 pozdrawiam

  2. I have recently got into running and I'm starting to enjoy it more and more. For people who have an iphone, there are loads of amazing running apps that act as personal trainers and can help you stay fit but make the running seem easier!

    mimicryer.blogspot.co.uk

Dodaj komentarz!

%d bloggers like this: