O mnie

Nazywam się Elwira Charmuszko, mam 22 lata i od 2013 roku prowadzę tego o to bloga. Pochodzę ze Szczecinka, obecnie mieszkam i studiuję Biologię w Gdańsku. Interesuję się modą, fotografią, sztuką. Oprócz tego jestem wielką fanką piercingu i tatuaży. Swoją przyszłość chciałabym wiązać z szeroko pojętą biologią i medycyną, jednak w dalszym ciągu pozostając przy swoich pasjach. Od 2018 roku kształcę się także na kierunku Wizaż i Stylizacja.
Przed jego założeniem Spiked Soul miałam dosyć spore doświadczenie w blogowaniu (swojego pierwszego bloga założyłam już w wieku 10 lat ;)), w tym czasie zdarzało mi się także pisać artykuły dla różnych internetowych gazetek oraz z sukcesem prowadzić Fanpage na Facebooku.
Swojego obecnego bloga założyłam z myślą o dzieleniu się z innymi swoimi pomysłami na stylizacje, w których młode osoby o każdej figurze będą czuły się dobrze. Stawiam w nich od zawsze na wygodę oraz oryginalny efekt, nie podążam ślepo za modą, jednak wplatam obecnie królujące w modzie elementy.
Początkowo był to blog typowo modowy, jednak z czasem wprowadziłam na nim inne działy, które stały się równie uwielbiane przez czytelników. Obecnie można u mnie przeczytać recenzje kosmetyków i innych produktów, pyszne przepisy, a także wpisy dotyczące mnie i mojego życia.
Regularnie biorę udział w różnych spotkaniach blogerów poszerzających wiedzę i umiejętności na temat social media, blogosfery oraz rozwoju osobistego (m.in. Blogilly, Blog Matters, Blog Conference), z których relacje pojawiają się na blogu.
Zdjęcia na moim blogu wykonywane są aparatami Canon 1100D oraz (obecnie) Canon 70D, które łączę z obiektywami Canon 1.8 50mm, Canon 18-55, Canon 70-300, Helios 42-2.
 
Statystyki i współpraca z blogiem
Blog przez część swojej działalności przeżywał wzloty jak i upadki, jednak obecnie prężnie działam nad jego rozwojem, w ostatnim miesiącu odwiedziło go ponad 1 000 UU, z czego największy procent stanowią kobiety.  Ponad 25% użytkowników ponownie odwiedza bloga.
Powyżej 77% odbiorców to mieszkańcy Polski, ok. 9% to mieszkańcy USA, a pozostała część to mieszkańcy innych krajów, m.in. Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Brazylii i Portugalii.
Wśród czytelników pochodzących z naszego kraju największy odsetek pochodzi z Warszawy (ponad 20%), Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Poznania i Katowic.
Moje posty z ostatnich trzech miesięcy (w zależności od daty dodania) mają najczęściej 800-2000 wyświetleń, z czego im starszy post tym liczba ta jest większa. Najpopularniejszy post osiągnął liczbę ponad 14 000 wyświetleń.
Jestem otwarta na wszelkie warunki współpracy, m.in.
  • posty sponsorowane
  • stylizacje sponsorowane
  • recenzje produktów (kosmetyki, sprzęt elektroniczny, suplementy diety itd.)
  • konkursy i rozdania
  • wyjazdy, spotkania, eventy
  • bannery i linki reklamowe
  • wywiady
  • inne
Prowadzę Fanpage na Facebooku (+1200 like), Instagram (+4000 followers), a także posiadam konta powiązane z blogiem na takich portalach jak Modnapolka, Bloglovin, Zblogowani.

Od początku bloga współpracuję/współpracowałam z wieloma firmami Polskimi i zagranicznymi, a także wydawnictwami książkowymi, w tym publikowałam recenzje produktów otrzymanych w paczkach sponsorów ze spotkań blogerów. Należą do nich m.in.:
Oprócz tego, wywiad ze mną pojawił się na stronie www.ikonamody.pl, a także zostałam wymieniona wśród szczecineckich blogerów na www.szczecinek.com. Udzieliłam także wywiadu dla portalu www.dookolapracy.pl, który dotyczył doboru stroju na rozmowę o pracę.
Share

14 thoughts on “O mnie

Dodaj komentarz!

%d bloggers like this: